אודות פמילי

חברת "פמילי מוצרי צריכה" חרטה על דגלה איכות, אמינות ושרות ובמקביל להביא חדשנות טכנולוגית המאפשרת לצרכנים נוחות, יעילות, עיצוב ושקט על מנת שייהנו ממזגן איכותי לאורך שנים.
המותג FAMILY קיים בישראל למעלה מ-30 שנה, ונמצא בבתיהם של למעלה ממיליון ישראלים.


מגוון לקוחות:
החברה משווקת את מוצריה בפריסה ארצית:
בניה רוויה למגורים, משרדים, מסחר, מלונאות ותעשיה
בקרב לקוחותיה ישנם לקוחות פרטיים, מוסדיים, אדריכלים, מפקחים, משרדי ממשלה, עיריות, חברות מסחריות, רשתות וחנויות חשמל, מתקיני מערכות מיזוג, סיטונאים, קבלנים, יזמים, מפעלי תעשייה, ועדי עובדים ועוד.
מותגים:
בין המותגים המשווקים על ידי חברת "פמילי מוצרי צריכה״ : FAMILY,EVERGREEN, YORK, HITACHI

מגוון מוצרים:
FAMILY משווקת מגוון רחב של מזגנים: מזגנים עיליים רגילים ואינוורטר, מזגנים מיני מרכזיים, מערכותVRF , מערכות חימום HEAT PUMP, מזגנים עומדים ומזגנים ניידים. כל המזגנים מיוצרים ומיובאים מהמפעלים הגדולים, המתקדמים והמובילים בעולם.
מזגני FAMILY מצוידים במערכות פיקוד ובקרה מתקדמות וחכמות המאפשרות בקרת אקלים מלאה, עם שלט חכם ומצוידים במדחסים היפנים הטובים בעולם.


טכנולוגיה:
FAMILY מובילה את מהפכת האינוורטר בישראל עם הפטנט הייחודי והפורץ דרך עם טכנולוגיית GENTEL WIND לפיזור אוויר נעים ומלטף מ-1100 פתחי אוויר .
כל הסדרות החדשות של מזגני FAMILY מתאפיינות בתפיסה עיצובית חדשנית עם קווים נקיים ואלגנטיים וטכנולוגיות מתקדמות העושות שימוש בגז ירוק ידידותי לסביבה. מזגנים אלו שקטים במיוחד (גם המאיידים וגם המעבים) ובעלי יעילות אנרגטית גבוהה ביותר המעניקה חיסכון משמעותי בצריכת החשמל.


שרות :
החברה מגובה בצוות הנדסה וצוות טכני מקצועי, המספק תמיכה הנדסית, טכנית ותכנונית בפריסה ארצית .
לחברה מערך שירות ארצי המונה: מנהל שרות, טכנאים, ומוקד שרות עם ניסיון רב בענף, כולם מחויבים ללקוח למענה מהיר, יעיל ומקצועי בעת הצורך.

FAMILY - המזגן של הדור הבא:
כמו דור הצרכנים של היום כך גם FAMILY, דינאמית וחדשנית, וזאת כדי להביא חדשנות טכנולוגית שתאפשר לצרכנים נוחות ויעילות. זהו דור של צרכנים שלא ממהרים לרוץ אחרי מותגים. הם חוקרים, משווים ובודקים לפני שהם קונים, הם אוהבים חידושים וטכנולוגיות חדשות ובעיקר, הם לא מתפשרים ורוצים לקבל את הכול במזגן אחד.
לכן FAMILY מעמידה מגוון רחב של מזגנים – חדשניים, שקטים, חסכוניים וידידותיים לסביבה. FAMILY
אם אתם דור שמוכן לשנות ולנסות, FAMILY הוא המותג עבורכם
FAMILY - המזגן של הדור הבאchat

chat

chat

לכל שאלה או התייעצות

השאירו כאן את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם.
ניתן לפנות לשירות הלקוחות לטלפון 8012*
שעות פעילות 8:00-17:00

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.